Online kurz
JARNÍ RESTART

Správné sezónní potraviny ve správný čas. Začněte pravidelně jíst, pochutnejte si a nastartujte svůj metabolismus. 

Jíst,  cítit se skvěle, nastartovat metabolismus a zhubnout

Začínáme již brzy, přidejte se!
   

Jarní Restart 2019 je již šestým online kurzem programu pro nastartování vašeho metabolismu, obnovu ztracené energie a hubnutí. Jídlem.

Po dobu jednoho měsíce bude na vás čekat každý týden nový jídelníček, recepty a videorecepty, nákupní seznam, online konzultace a mnoho dalšího. Každodenní rutinu na vašem stole vystřídají čerstvá a chutná jídla ze sezónních potravin, na která se budete těšit.

Chcete zhubnout? Už nic nehledejte, neodkládejte. Vše je připraveno. Ten správný čas kdy začít, je právě teď.

Podívejte se, co jsme vařili naposledy:

Darujte kurz

Věnujte kurz svým blízkým formou dárkového poukazu.

 

Jak bude kurz probíhat?

Pár dní před zahájením kurzu obdržíte přihlašovací údaje do Členské sekce Jarního Restartu. Zde na vás budou čekat veškeré materiály pro zahájení prvního úspěšného týdne: úvod do kurzu dle principů Metabolic Balance® , první jídelníček na první týden s veškerými instrukcemi a návody, nákupní seznam, recepty a videorecepty, včetně pozvánky do naší členské uzavřené skupiny pro konzultace. Každý týden se budou postupně odkrývat další bloky kurzu.

Vaše pokroky či případné dotazy budeme denně konzultovat v uzavřené členské skupině. Oporou vám budou i ostatní členové kurzu, jejichž každodenní pokroky a zkušenosti můžete sledovat, či se dokonce přímo zapojit do komunikace a využít tak kurz na maximum.

Jarní Restart
pro vaši dokonalou postavu

duben - květen 2019

Registrace do kurzu již brzy.

Na co se můžete těšit?

Jídelníček na 32 dní

Žádné nesmyslné diety či hladovky! Každý týden obdržíte jídelníček s přesnými instrukcemi. Zjednodušíte si způsob stravování a objevíte jednoduchý, ale maximálně dostačující systém tří hlavních jídel. Budeme spolu vše plánovat, vařit, řešit a hubnout. Celkem obdržíte vzorový jídelníček na jeden měsíc.

Recepty a videorecepty

Budeme vařit, péct a nebude to žádná nuda! Naučíte se jak si jídlo jednoduše připravit a bez výčitek sníst. Doplníte základní, chybějící živiny a dobijete tělo novou energií. S recepty, které na vás čekají, přestanete mít konečně hlad.

Nákupní seznamy

A bude to jednoduché!  Na nákupním seznamu na každý týden najdete potraviny, které lze teď v zimě nakoupit všude. Ochutnáte nové potraviny, zkusíte vařit a ušetříte nejen spoustu času ale i peněz. Objevíte ten báječný pocit, když kvalita jídla zvítězí nad kvantitou.

Garance vrácení peněz

Nebude něco podle Vašich představ? I to se může stát.

Pokud v prvním týdnu zjistíte, že vám kurz nevyhovuje, bez zbytečných otázek vám vrátíme peníze v plné výši.

Co říkají ti, kdo kurzem prošli

„Já jsem byla online kurzem nadšená. Nové recepty, nové kombinace a skupina stejných nadšenců okolo - co víc si přát. A to vše pod dohledem profíka v osobě Moniky. Těšila jsem se na každý čtvrtek, s radostí jsem nakupovala doporučené potraviny v odpovídajícím množství a vařit podle Moniky byla zábava. Už se taky těším na restart. Mohu vřele doporučit všem."

Zuzana Sladovníková

„Moniko moc děkuji za kurz a nový pohled na stravování, vyzkoušela jsem hodně, nic nefungovalo, a najednou to jde, díky."

Andrea Vavřinová

Mně osobně moc vyhovovalo Moničino každotýdenní písemné průvodcovství, jídelníček, nákupní seznam, prostě vše jsme měly napsané a předpřipravené a ještě jsme se dozvěděly mnoho užitečného o potravinách, které jsme ten který týden měly zařadit do svého jídelníčku. Člověku to prostě dává smysl, když ví, co pozitivního dává svému tělu tou správnou kombinací jídel."

Iva Sůrová

Kdo pro Vás kurz připravuje?

Jmenuji se Monika Hemerová a výživovému poradenství dle Metabolic Balance® se věnuji již 11 let.

Sestavením jídelníčků na míru jsem již pomohla přes 800 klientům, a to nejen v otázce hubnutí, ale i zdraví. Jako majitelka studia pro ženy Modelace v Praze a Poděbradech, se hubnutí, správnému stravování a zdravému životnímu stylu věnuji denně posledních 17 let.

Původní myšlenka, jak pomoci více lidem, přerostla ve vytvoření online kurzu pro ty z vás, kdo uvažují o vlastním Metabolic Balance® plánu na míru, nebo již svůj plán hubnutí mají a hledají novou inspiraci.

Oporou vám budou také ostatní členové kurzu, jejichž každodenní pokroky a zkušenosti můžete sledovat uvnitř členské skupiny, či se dokonce sami do komunikace zapojit a využít tak kurz na maximum.

Mám radost, že se právě Vy můžete účastnit již šestého úspěšného pokračování, Jarního Restartu.

Těším se na vás v kurzu!

Často se ptáte...

Nenašli jste svou odpověď?

Jak bude kurz probíhat?

Na začátku kurzu obdržíte přístupové údaje do naší Členské sekce, kde každý týden najdete veškeré lekce a materiály pro tento kurz. Vše bude možné si vytisknout. Součástí kurzu je i pozvánka do uzavřené členské facebookové skupiny, kterou můžete využít pro případné dotazy, konzultace, sdílení vašich zkušeností, či pro sledování aktivity ostatních.

Budu mít přístup ke všem materiálům i po ukončení kurzu?

Přístup do kurzu a tudíž i ke všem materiálům máte navždy. Můžete se tak k jednotlivým lekcím a úkolům kdykoli vrátit a znovu si je zopakovat. Stejně tak vám zůstává i přístup do členské uzavřené facebook skupiny.

Mám svůj vlastní Metabolic balance® plán. Bude pro mě kurz i přesto přínosem?

Ano. Přestože je obsah kurzu postaven na základních principech stravování dle celosvětového programu Metabolic balance®, v tomto kurzu je budeme ještě více prakticky rozšiřovat a doplňovat. Získáte nové jídelníčky, recepty a praktické informace. Vše pod jednou střechou.

Nikdy jsem o tomto způsobu stravování neslyšel/a. Neznám svůj individuální seznam potravin. Jak hodně pro mě může být program efektivní?

Tento kurz je již v pořadí šestým online kurzem v rámci celoroční série sezonního, intenzivního Restartu. Předchozí kurzy přinesly všem účastníkům ne jen váhové úbytky, ale hlavně praktické návody na přípravu jídel, zpracování sezonních potravin a konkrétní kroky, jak si vyzkoušet nový způsob stravování a osvojit si tak základní a jednoduchá pravidla.

Nechci hubnout. V čem může být pro mě tento kurz zajímavý?

Kurz je vhodný i pro ty, co hledají inspiraci jak zdravě a chutně vařit, nastavit si zdravější způsob stravování a to i přesto, že jejich cílem není hubnutí. Kurz není primárně o hubnutí, ale i o tom pročistit své tělo, nabudit energii a celkově se ve své kůži cítit lépe.

Odpovídá kurz známým dietám, jako jsou např. nízkosacharidová strava, dieta bez lepku, paleo nebo raw?

Program kurzu je specifický a neodpovídá žádnému konkrétnímu individuálnímu a omezenému směru stravování. Ani pravidlům nízkosacharidové stravy, ani stravování striktně bez cukru a lepku, ani paleo ani raw. Je to můj osobní přistup, který používám ve své praxi u svých klientů.

Napište mi

Máte dotaz? Zaujal vás online kurz RESTART jídlem?
Zanechte mi na sebe kontakt ať vám můžu dát včas vědět,
až kurz znovu otevřu.