8denní inspirace zdarma

DOKONALÁ OSMIČKA 

Můžete mít svoje chutě pod kontrolou a začít hubnout hned po Vánocích.

intenzivní videotrénink
8 dní, 8 pravidel

ZAČÍNÁME SPOLU UŽ 1. 1. 2023

Chcete se cítit svěže a zbavit se pocitu plnosti a nadýmání?

Chcete začít hubnout a formovat tělo bez zbytečného stresu a bez dalšího zbytečného pokus - omyl?

Dokonalá Osmička je vhodná právě pro Vás, pokud...

  • Konec roku je ve znamení přejídání, výčitek a nepravidelnosti? Cítíte se nafoukle a přejete si, aby jste se mohli vrátit v čase?
  • Než začnete ráno fungovat, musíte si dát minimálně dvě kafe a i přesto máte pocit, že jste chodící zombie?
  • Dávno víte, co znamená “zdravě” jíst na papíře. Sami byste mohli napsat kroniku o zásadách zdravého stravování. Když ale dojde na praxi, netušíte, jak se potraviny poskládat na talíř, abyste neměli za hodinu opět vlčí hlad.
  • Vaření je pro vás záhadou. Nenapadá vás, co stále dokola vařit a tak jíte pořád to stejné dokola. Potřebujete inspiraci, která vám bude chutnat a nebude vás držet u plotny půl dne.
  • Potřebujete solidní implus k nastartování hubnutí. Teorie i obecných rad už máte dost, chcete reálné akční kroky, které vás nebudou stát příliš úsilí, ale přesto doručí výsledky.

“Dříve mě ubíjelo, že je stále něco zakázané! 
Tento program je první, který mě nestresuje”

"Točila jsem se v začarovaném kruhu, kdy jsem zkoušela různé diety, objednala si několik jídelníčků. Vždy jsem poctivě jela podle pokynů, ale kila dolů nešla a mě ubíjelo, že mám stále něco zakázané a že musím povinně snídat a každé 2,5 hodiny něco jíst, že musím myslet na jídlo… kazilo mi to radost z jídla a paradoxně mě to dohnalo k tomu, že jsem jedla jen jednou denně. Jídlo byl pro mě trest, vždy mi po něm bylo těžko. Váš program je první, kdy mě to nestresuje, baví a hlavně kila se hnula."
Daniela

Klíčem jsou jednoduché návyky, pravidla. V jídle, pohybu, dostatkem motivace, každodenních malých činnostech. Žádný tlak a nesmyslá omezování. 

Přijměte mé pozvání na 8 dní, které změní Váš pohled na zdravé stravování.
S jídelníčkem od 1. ledna na 8 dní získáte recepty na jednoduché, ale vydatné snídaně, obědy a večeře.

Den za dnem si spolu projdeme osm (8) jednoduchých pravidel stravování tak, aby vám vše dávalo smysl, logicky zapadlo do vašeho denního režimu.

ZDARMA A NA 8 DNÍ?

Ano! Dokonalou Osmičku věnuji všem, co chtějí vyzkoušet nový, jednoduchý a zdravý jídelníček.

Všem, co se chtějí dozvědět o způsobu, jak se rychle zbavit pár nadbytečných kil a únavy, se kterou se denně probouzí.

A vám všem, kdo uvažujete o vlastním programu Metabolic Balance® nebo online kurzu Restart Jídlem, a zatím si ho neumíte představit v praxi.

Dokonalá OSMIČKA formou emailové inspirace a intenzivnímu videotréninku je pro Vás perfektní příležitostí konečně začít!

Těší mě, Monika Hemerová. Jsem odborník na výživu, profesionální kouč, autorka sezonních online kurzů hubnutí Restart Jídlem, poradce v programu stravování Metabolic Balance®.

Majitelka dámských studií Modelace v Praze a Poděbradech, kde se hubnutí a zdravému životnímu stylu pro vás věnuji už 20 let.

Přidejte se ještě dnes a už víte, že nový rok 2023 začnete s pocitem skvěle zvládnutého jídla. Nenechte si ujít 8 dní společné inspirace a motivace. 

"Následky toho, jak se o svoje tělo staráme dnes, poznáme vlastně až za 20 let. Takže už dnes musíme udělat vše pro to, aby nám i za 20 let dobře sloužilo."

 

Záznam ze závěrečného setkání lednové Dokonalé [osmičky].

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video