METABOLIC BALANCE®

hubnutí jednoduše a stylově

"Následky toho, jak se o svoje tělo staráme dnes, poznáme vlastně až za 20 let.
Takže již dnes musíme udělat vše pro to, aby nám i za 20 let dobře sloužilo."

Co je Metabolic Balance®?

Program Metabolic Balance® je řešením pro všechny, kteří chtějí zdravě hubnout nebo řeší konkrétní zdravotní problém.

S Metabolic Balance® programem získáte individuální jídelní plán včetně seznamu nejvhodnějších potravin přímo pro vás. Vše je vytvořeno na základě vašeho krevního rozboru, nikoliv obecných principů.

Upravením stávajícího stravování podle jednoduchých Metabolic Balance® pravidel aktivujete zdravý metabolismus, podpoříte hormonální produkci a nastartujete tak přirozený proces odbourávání tuků.

Pravidla Metabolic Balance® programu jsou jednoduchá, stejně tak jako pokrmy na vašem budoucím jídelníčku. Zvládnete tedy plán dodržovat i v každodenním shonu.

S jakými zdravotními problémy může plán pomoci?

Metabolic Balance® pomáhá se všemi základními potížemi a onemocněními jako je vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a krevní cukr, ale také kyselina močová. Dále řeší nadýmání, pálení žáhy, bolesti hlavy nebo průvodní potíže v klimakteriu.

Výsledkem je celkové zlepšení kvality života a zpomalení stárnutí organismu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DOKONALA - POSTAVA.COM - PROGRAM METABOLIC BALANCE

Jak to funguje?

  • Stravování dle programu je jednoduché, působí ihned a trvale!
  • Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a sacharidů. Jediným kritériem pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci.
  • Zbavíte tělo všech zbytečných a nezdravých tuků.
  • Naučíte se rozpoznat, kdy Vám jídlo energii dává, a NE bere.
  • Zařadíte do svého jídelníčku zatím opomíjené a přitom delikatesní potraviny.
  • Zjistíte, že jíst pouze 3 hlavní jídla během dne je úplně přirozené. Nebudete hladovět!
  • Vaše tělo pak hravě zvládne i případné prohřešky a "úlety" ve stravování.

Připravím pro vás individuální výživový program na míru

Metabolic Balance® je jedinečný, vědecky podložený program pro úpravu metabolismu a redukci hmotnosti pod odborným dohledem.

Vedlejší efekt?

Možná budete muset zahodit léky na tlak nebo cholesterol, konečně se i dobře vyspíte...

Nevýhoda?

Kvantum energie, kterou budete muset začít využívat!

Proč budete Metabolic Balance® milovat?

Vědět co jíst

Všechny potraviny jsou lehce dostupné. Pestrost a variabilita potravin dávají prostor pro vznik chutných a nápaditých pokrmů. Po osvojení základních pravidel si budete sami umět svůj seznam potravin dále doplňovat.

Kdy jíst

Pouze 3 hlavní jídla během dne. Přesně tolik potřebuje naše tělo, aby mohlo dokonale fungovat, mělo dostatek energie a především prostor pro svůj "vnitřní úklid". Rozložení jídel bude přizpůsobeno Vašim možnostem a potřebám. Oceníte jednoduchý režim bez zbytečného plýtvání času absurdními svačinkami.

Množství a jak kombinovat

Dostanete jednoduchý návod s přesně určeným množstvím vybraných potravin. Váš plán bude obsahovat seznam pro vás nejvhodnějších druhů potravin, a jejich kombinaci pro přípravu jídel. Jednoduché principy plánu budete umět využívat i po ukončení základního 4-měsíčního programu.

Doma, v práci i na dovolené

Absolutní předností programu je různorodost potravin, stejně tak možnost jeho použití doma, v restauracích, či na dovolené. Všechny potraviny jsou všeobecně dostupné. Pro Metabolic Balance® nejsou potřeba žádné dietní ani jiné speciální doplňky stravy.

Existuje vůbec něco jako dokonalá postava?

Svět není dokonalý, vím ... Každá jsme dokonalá, když se tak cítíme. Je to v pořádku.
 

Položila jste si někdy otázku, co jsem chtěla změnit před rokem? Co z toho se stalo? Jak chci, aby to bylo za rok? Možná Vás už také omrzely výmluvy, nebo máte strach, že to bude opět zbytečný pokus. Nemusí být!

Jmenuji se Monika Hemerová a už 20 let vás učím, že dobré jídlo, od kterého je závislé také naše zdraví, může být jednoduché a dostupné pro každého. Jsem posedlá láskou k biochemii a programem Metabolic Balance®.

Profesí jsem odborník na výživu, vystudovala jsem obor biochemie a mikrobiologie. Biochemie lidského těla je pro mne znovu a znovu dokonalá. Stejně jako celá příroda.

Miluji svou práci, protože vážně miluji Metabolic Balance® program. Proč?

Protože život je o kvalitě a hodnotách a kvalitní jídlo k němu patří. Jsem znovu a znovu nadšená, když se úpravou stravování postupnými krůčky dopracuje i na pohled "ztracený případ" ke své dokonalé postavě. 

Hubnout neznamená nejíst. Hubnout znamená vybrat si pro sebe to nejlepší. A je jedno, jestli jste věční dietáři a Vaše věty začínají: "Bylo by fajn, kdyby..."

 
Ráda Vás provedu tím, co už v roce 2009 absolutně uchvátilo mě. Dokonalé a jednoduché, lehce proveditelné, unikátní stravování dle Metabolic Balance®.
 
Řešení všech diet a hubnutí, jak být štíhlá, v kondici, ale hlavně v pohodě.
 
S láskou,
Monika Hemerová