Cuketová polévka klidně jako snídaně

Možná máte v plánu Metabolic také ke snídani semínka. Možná ale zatím nejíte polévky, a už vůbec ne ke snídani. Já před rokem taky ne.

Dnes nutím polévkovou snídani všem, kdo se ráno doma u nás „namane“.

Co budeme potřebovat:

Základ tvoří cibulka nebo pórek, kousek másla nebo lžíce olivového oleje, hrst provensálského koření, sůl, pepř, trochu chilli, lžíce žitných vloček, CUKETA na kolečka.

Vše zaliju vařící vodou a zbytek už zvládne polévkovač sám: nastavím 20 minut vaření a 60 sekund mixování. Hravě to zvládnete za pár sekund ponorným mixerem.

Než dáte ranní sprchu, vše hotovo. Posypu semínky dýně a slunečnice. Když nestíhám snídat, beru sebou vše ve sklenici do práce. Ještě hodinu je to krásně horké.

Kdyby zbylo, k večeři polévku doplníte vajíčkem, šunkou, sýrem, nebo BÍLKOVINOU z vašeho plánu Metabolic.

Večer stačí přidat malý salát a kousek ovoce. Nezapomeňte na 2 krajíčky žitného chleba.

 

Monika Hemerová
Je profesionální výživový poradce. Vystudovala biochemii a mikrobiologii. Majitelka Studia MODELACE. Fitness pro ženy Studio MODELACE založila v roce 2002. Zároveň provozuje soukromou výživovou poradnu v Praze, Poděbradech a Kolíně. Její vášní je od roku 2009 také poradenství v programu METABOLIC balance® - šetrná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se již NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Autorka online kurzu hubnutí RESTART pro vaši dokonalou postavu>>
Propaguje komplexní přístup ke zdraví a svá doporučení zakládá na nových vědeckých poznatcích a vlastních zkušenostech.
Něco více o ní najdete zde>>
Komentáře
  • Odebírat novinky:

    Chcete dostávat informace o právě zveřejněném receptu nebo novém článku na blogu do vašeho emailu?

  • Dnešní inspirace
  • Živě na INSTAGRAMU @metabolic_monikahem
  • Vařit, pochutnat si a zhubnout?

    Jíst pouze 3x denně a nemít hlad? Státněte si eBook ZDARMA a zkuste 2 dny, 8 jednoduchých receptů z mého Metabolic Balance® jídelníčku.

  • KDYŽ JE V LEDNICI: