Cuketová polévka klidně jako snídaně

Možná máte v plánu Metabolic také ke snídani semínka. Možná ale zatím nejíte polévky, a už vůbec ne ke snídani. Já před rokem taky ne.

Dnes nutím polévkovou snídani všem, kdo se ráno doma u nás „namane“.

Co budeme potřebovat:

Základ tvoří cibulka nebo pórek, kousek másla nebo lžíce olivového oleje, hrst provensálského koření, sůl, pepř, trochu chilli, lžíce žitných vloček, CUKETA na kolečka.

Vše zaliju vařící vodou a zbytek už zvládne polévkovač sám: nastavím 20 minut vaření a 60 sekund mixování. Hravě to zvládnete za pár sekund ponorným mixerem.

Než dáte ranní sprchu, vše hotovo. Posypu semínky dýně a slunečnice. Když nestíhám snídat, beru sebou vše ve sklenici do práce. Ještě hodinu je to krásně horké.

Kdyby zbylo, k večeři polévku doplníte vajíčkem, šunkou, sýrem, nebo BÍLKOVINOU z vašeho plánu Metabolic.

Večer stačí přidat malý salát a kousek ovoce. Nezapomeňte na 2 krajíčky žitného chleba.

 

Monika Hemerová
Profesí jsem odborník na výživu, kouč, Metabolic Balance® poradce, majitelka fitness pro ženy Studio Modelace v Praze na Černém Mostě a v Poděbradech od roku 2002. Posedlá biochemií a programem Metabolic Balance® vás učím, že existuje bezpečná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se už NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Jsem autorku jedinečného online kurzu hubnutí Restart Jídlem pro vaši dokonalou postavu >> Něco více o mně najdete zde >>