Snídaňové avokádo se semínky

Co s tím, když máte v Metabolic plánu ke snídani dýňová a slunečnicová semínka?

U mně vede prím kombinace s avokádem:

1/2 avokáda namačkat vidličkou, nasypat semínka slunečnice a dýně (4 – 5 lžic jako bílkovinová složka Metabolic plánu), navrstvit na 2 krajíčky žitného chleba, ozdobit kapií, rajčátko a nevíte co je hlad a chuť  následujících 5 hodin. Vyzkoušejte.

Samozřejmě je klidně použijte do jakékoliv krémové polévky. Rychlé a dokonale vyvážené jídlo s cuketovou nebo dýňovou polévkou.

Nebaví vás pořád vymýšlet a sestavovat si jídelníček aby byl pestrý a pokaždé obsahoval vše, co obsahovat dle vašeho plánu má? Nebo nemáte svůj vlastní plán ale chtěli byste se stravovat dle jeho základních pravidel, ale si to neumíte představit?

Vyzkoušejte jeden měsíc ukázkového jídelníčku z našeho Restart Klubu, nebo se rovnou zapojte do aktuálního, sezonního Restartu – jídlem >> 

 

Monika Hemerová
Profesí jsem odborník na výživu, kouč, Metabolic Balance® poradce, majitelka fitness pro ženy Studio Modelace v Praze na Černém Mostě a v Poděbradech od roku 2002. Posedlá biochemií a programem Metabolic Balance® vás učím, že existuje bezpečná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se už NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Jsem autorku jedinečného online kurzu hubnutí Restart Jídlem pro vaši dokonalou postavu >> Něco více o mně najdete zde >>