Snídaňové avokádo se semínky

Co s tím, když máte v Metabolic plánu ke snídani dýňová a slunečnicová semínka?

U mně vede prím kombinace s avokádem:

1/2 avokáda namačkat vidličkou, nasypat semínka slunečnice a dýně (4 – 5 lžic jako bílkovinová složka Metabolic plánu), navrstvit na 2 krajíčky žitného chleba, ozdobit kapií, rajčátko a nevíte co je hlad a chuť  následujících 5 hodin. Vyzkoušejte.

Samozřejmě je klidně použijte do jakékoliv krémové polévky. Rychlé a dokonale vyvážené jídlo s cuketovou nebo dýňovou polévkou.

Nebaví vás pořád vymýšlet a sestavovat si jídelníček aby byl pestrý a pokaždé obsahoval vše, co obsahovat dle vašeho plánu má? Nebo nemáte svůj vlastní plán ale chtěli byste se stravovat dle jeho základních pravidel, ale si to neumíte představit?

Vyzkoušejte jeden měsíc ukázkového jídelníčku z našeho Restart Klubu, nebo se rovnou zapojte do aktuálního, sezonního Restartu – jídlem >> 

 

Monika Hemerová
Je profesionální výživový poradce. Vystudovala biochemii a mikrobiologii. Majitelka Studia MODELACE. Fitness pro ženy Studio MODELACE založila v roce 2002. Zároveň provozuje soukromou výživovou poradnu v Praze, Poděbradech a Kolíně. Její vášní je od roku 2009 také poradenství v programu METABOLIC balance® - šetrná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se již NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Autorka online kurzu hubnutí RESTART pro vaši dokonalou postavu>>
Propaguje komplexní přístup ke zdraví a svá doporučení zakládá na nových vědeckých poznatcích a vlastních zkušenostech.
Něco více o ní najdete zde>>
Komentáře
  • Odebírat novinky:

    Chcete dostávat informace o právě zveřejněném receptu nebo novém článku na blogu do vašeho emailu?

  • Dnešní inspirace
  • Živě na INSTAGRAMU @metabolic_monikahem
  • Vařit, pochutnat si a zhubnout?

    Jíst pouze 3x denně a nemít hlad? Státněte si eBook ZDARMA a zkuste 2 dny, 8 jednoduchých receptů z mého Metabolic Balance® jídelníčku.

  • KDYŽ JE V LEDNICI: